Hakkımızda

Firmamız pompa, hidrofor, su teknolojileri, ısıtma, mekanik tesisat ve teknik malzeme konusunda üretim, ithalat, ihracat, toptan satış ve taahhüt hizmetleri vermek amacıyla 2004 yılında kurulmuştur. Sadece bu sektörde on beş yıldan uzun süredir çalışan kurucular, büyük bir mesleki sevgi duydukları pompa ve hidrofor konusunda kendilerini ve diğer iş ortaklarını geliştirmek için gayret sarf etmektedirler. 

Ümraniye Alemdağ Caddesi üzerinde 550 m2 alanda hizmet vermekte olan şirket merkezimizde, sitemizde yer alan tüm ürünleri görüp, satın alabilirsiniz. Mağazamız içerik, çeşit ve stok açısından Türkiye'nin en büyük pompa-hidrofor marketidir. On-line satış yapan internet sitemiz 2006 yılında kurulmuş olup bu alandaki ilk sitedir. 15 ana kategoride 1550 çeşit ürünü içeren sitemiz ürün çeşidi, kapsam, teknik bilgi ve dokümantasyon anlamında liderdir. Sitemiz her gün güncellenmektedir. Kendisinden sonra gelen tüm siteler tarafından ilham alınmakta hatta taklit edilmektedir.

Firmamız bu güne kadar, Saat 17:00'ye siparişlerini tamamlamış olan müşterilerimizin siparişleri % 98 oranında aynı gün kargoya vermeyi başarmıştır. Bu başarımızın temel nedeni firmanın kendi fiili stoklarının büyüklüğüdür. Müşteri memnuniyet oranı son derece yüksek olup müşterinin satın aldığı bir malı iade etme oranı % 1'in altındadır. Gelen tüm siparişler uzman personel tarafından incelenmekte, bir çelişki görüldüğünde,müşteri geriye aranıp teknik  olarak aldığı malın doğru olup olmadığı kontrol edilmektedir. Örneğin satın aldığınız bir pompayla beraber bir pano sipariş ettiğinizde eğer iki ürün arasında uyumsuzluk varsa firmamızdan mutlaka aranırsınız. 

Dürüstlük, hız ve ekonomi firmamızın iş yapma karakterinin temel öğeleridir. Firmamızın tüm üretim ve pazarlama çalışmaları uzun vadeli hedefler göz önüne alınarak belirlenmekte ve gelişen teknoloji ve değişen ihtiyaçlar sürekli takip edilerek bayi ve servislerimiz daha rekabetçi hale getirilmeye çalışılmaktadır. Genç, girişken ve konusunda uzman kadrosu ile çalışmalara devam eden firmamız sizlere faydalı, modern ve yüksek kaliteli hizmet sunmayı kendine amaç edinmiştir.

 

Firmamız üretimin yanı sıra, kendi tescilli markası olan İRKA markası ile pompa ve hidrofor aksesuarları konusunda toptan satış yaparak oluşturduğu geniş ürün gamı ile müşterilerinin bu konudaki tüm taleplerini karşılamayı hedeflemekte olup İtalya’nın önde gelen pompa üreticilerinden OSİP markasının Türkiye Genel Dağıtıcılığını sürdürmektedir. % 100 İtalyan üretimi olan OSİP pompalar yüksek kalite ve uygun fiyatlarıyla tercih edilmektedir. 

 

Firmamız bünyesinde bulundurduğu uzman mühendis ve teknikerleri ile her türlü pompa, hidrofor, dalgıç  için  periyodik bakım, ayar, arıza tespit, tamir ve montaj hizmetleri de sunmaktadır.  

 

İthalat ve üretiminde bulunan ürün gamının tamamında stoklu çalışan ve aktif pazarlama çalışmaları yaparak ülkemizin her yanındaki bayi ve servisleri sürekli olarak ziyaret eden firmamızın ürün gamında;

 

* Kapalı genleşme tankları,
* Hidrofor denge tankları,

* Su pompaları,
* Sirkülasyon pompaları,
* Atık su drenaj pompaları,
* Dalgıç pompalar,
* Kimyasal pompaları, 
* Gıda pompaları,
* Dişli pompalar,
* Evsel hidroforlar,
* Endüstriyel hidroforlar,
* Yangınla mücadele hidroforları,
* Membranlar,
* Basınç şalterleri,
* Manometreler,
* Fleks hortumlar,
* Seviye flatörleri,
* Sirkülasyon pompası rekor setleri, 
* Elektrik panoları, 
* Filtre kapları,
* Kartuş filtreler, 
* Emniyet ventilleri,
* Basınç düşürücüler,
* Otomatik kazan doldurma vanaları,
* Otomatik hava purjörleri,
* Üç/dört yollu motorlu vanalar,
* Vana motorları,
* Fan coil vanaları,
* Programlanabilir oda termostatları,
* Kazan kontrol panoları bulunmaktadır.

 

Firmamız ayrıca pompa ve hidrofor alanında söz sahibi olan ülkemizin en büyük firmalarının ana bayiliklerini yürütmektedir. Ana iş ortaklarımız aşağıdaki gibidir.

 

 • Kapıda Ödeme
      
                 
 • Aras Kargom Nerede
 • Para İade Garantisi
    
 • % 100 Güvenli Alışveriş

 • % 7 Havale İndirimi
 • Stoktan Teslim
 • irka.com.tr
 • POMPA HİDROFOR SERVİS

  İstanbul İçi Her Marka Pompa ve Hidrofor Uzman 

  Servisimiz İçin Lütfen İrtibata Geçiniz.

  0 216 481 96 20
  0 216 481 96 21
   
  Hafta içi     08:00 - 18:30
  Cumartesi  08:00 - 13:00

          bilgi@yasam.com.tr


 • Ayın Ürünleri
 • ANA ÜRÜNLER
  Kapalı genleşme tankı, hidrofor tankı, su pompası, sirkülasyon pompası, devirdaim pompası, atık su drenaj pompası, foseptik pompası, logar pompası, dalgıç pompa, arıtma sistemleri, oda termostatı, termostatik vana, termostatik kafa, evsel hidrofor, yangın hidroforu, membran, basınç şalteri, manometre, dirsekli fleks hortum, kauçuk kablolu seviye flatörü, sirkülasyon pompası rekor seti, elektrik pano, filtre kabı, kartuş filtre, emniyet ventili, basınç düşürücü, otomatik kazan doldurma vanası, otomatik hava purjörü, üç/dört yollu motorlu vanalar, vana motorları, irka, osip, wilo, mas pompa, daf hidrofor, standart pompa, honeywell, lowara, dab, karbonmonoksit alarm cihazı, kazan kontrol panoları, rotary vana motor, paket su arıtma cihazı, tezgahaltı arıtma, toplu çekvalf, ters yıkamalı filtre, kombi genleşme tankı
 • Mail Order

   

Bu site, IdeaSoft® - Akıllı E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.